workout (8.x-3.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Summary
oc: Resumit

en: Custom
oc: Personalizat

en: Users
oc: Utilizaires

en: About
oc: A prepaus

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
