workout (8.x-3.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Custom
sv: Anpassad

en: Users
sv: Användare

en: About
sv: Om

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
