Workspace (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Types
ca: Tipus

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Created
ca: Creat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Owner
ca: Propietari

en: Source
ca: Font

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.

en: Add workspace
ca: Afegeix un espai de treball

en: Workspaces
ca: Espais de treball

en: Create and manage workspaces.
ca: Configureu i gestioneu els espais de treball.

en: Edit workspace %label
ca: Edita l'espai de treball %label

en: Workspace ID
ca: Identificador de l'espai de treball

en: Workspace %info has been created.
ca: S'ha creat l'espai de treball %info.

en: Workspace %info has been updated.
ca: S'ha actualitat l'espai de treball %info.

en: The workspace could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'espai de treball.

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
ca: Voleu activar l'espai de treball %workspace?

en: Create a new workspace
ca: Crea un nou espai de treball

en: View own workspace
ca: Visualitza l'espai de treball propi

en: View any workspace
ca: Visualitza qualsevol espai de treball

en: Edit own workspace
ca: Edita l'espai de treball propi

en: Edit any workspace
ca: Edita qualsevol espai de treball

en: Delete own workspace
ca: Suprimeix l'espai de treball propi

en: Delete any workspace
ca: Suprimeix qualsevol espai de treball

en: Bypass content entity access in own workspace
ca: Evita el control d'accés de les entitats de contingut a l'espai de treball propi
