Workspace (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Types
nl: Soorten

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Source
nl: Bron

en: Entity
nl: Entiteit

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: Tree
nl: Boomweergave

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Target
nl: Doel

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: @type: added %info.
nl: @type: %info toegevoegd.

en: @type: updated %info.
nl: @type: %info bijgewerkt.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Workspace switcher
nl: Werkruimtekiezer

en: Add workspace
nl: Werkruimte toevoegen

en: Workspaces
nl: Werkruimtes

en: Create and manage workspaces.
nl: Werkruimten aanmaken en beheren

en: Edit workspace %label
nl: Werkruimte %label bewerken

en: Workspace ID
nl: Werkruimte-ID

en: Workspace %info has been created.
nl: Werkruimte %info is aangemaakt.

en: Workspace %info has been updated.
nl: Werkruimte %info is bijgewerkt.

en: The workspace could not be saved.
nl: De werkruimte kon niet worden opgeslagen.

en: Activate Workspace
nl: Werkruimte activeren

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
nl: Wilt u de werkruimte %workspace activeren?

en: Provides the ability to have multiple workspaces on a single site to facilitate things like full-site preview and content staging.
nl: Biedt de mogelijkheid om in een site meerdere werkruimten te gebruiken, om een voorvertoning van een site te maken of om inhoud vooraf klaar te zetten.

en: Create a new workspace
nl: Nieuwe werkruimte aanmaken

en: View own workspace
nl: Eigen werkruimte bekijken

en: View any workspace
nl: Alle werkruimten bekijken

en: Edit own workspace
nl: Eigen werkruimte bewerken

en: Edit any workspace
nl: Alle werkruimten bewerken

en: Delete own workspace
nl: Eigen werkruimte verwijderen

en: Delete any workspace
nl: Alle werkruimten verwijderen

en: Bypass content entity access in own workspace
nl: Toegangscontrole in eigen werkruimte overslaan

en: Allow all Edit/Update/Delete permissions for all content entities in a workspace owned by the user.
nl: Alle Bewerken/Bijwerken/Verwijderen-rechten voor alle entiteiten in een werkruimte waarvan de gebruiker eigenaar is.
