Workspace (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Types
be: Тыпы

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Owner
be: Уладальнік

en: Source
be: Крыніца

en: published
be: апублікавана

en: Entity
be: Сутнасць

en: not published
be: не апублікавана

en: Machine name
be: Машынная назва

en: @type: added %info.
be: @type: дадаў %info.

en: @type: updated %info.
be: @type: абнавіў %info.
