Workspace (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Types
et: Tüübid

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Owner
et: Omanik

en: Source
et: Allikas

en: published
et: avaldatud

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: Workspace
et: Tööruum

en: Tree
et: Puu

en: not published
et: avaldamata

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Target
et: Siht

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.

en: Workspace switcher
et: Tööruumi vahetaja

en: Add workspace
et: Lisa tööruum

en: Workspaces
et: Tööruumid

en: Create and manage workspaces.
et: Loo ja halda tööruume.

en: Edit workspace %label
et: Muuda tööruumi %label

en: Workspace ID
et: Tööruumi ID

en: Workspace %info has been created.
et: Tööruum %info on loodud.

en: Workspace %info has been updated.
et: Tööruum %info on uuendatud.

en: The workspace could not be saved.
et: Tööruumi ei saanud salvestada.

en: Activate Workspace
et: Aktiveeri tööruum

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
et: Kas soovid aktiveerida tööruumi %workspace?

en: Create a new workspace
et: Loo uus tööruum

en: View own workspace
et: Vaata oma tööruumi

en: View any workspace
et: Vaata kõiki tööruume

en: Edit own workspace
et: Muuda oma tööruumi

en: Edit any workspace
et: Muuda suvalist tööruumi

en: Delete own workspace
et: Kustuta oma tööruum

en: Delete any workspace
et: Kustuta suvaline tööruum
