Workspace (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: About
my: အကြောင်း
