Workspace (8.x-1.0-beta10) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Types
el: Τύποι

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Changes
el: Αλλαγές

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Source
el: Πηγή

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Target
el: Στόχος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Entities
el: Οντότητες

en: @type: added %info.
el: @type: προστέθηκε %info.

en: @type: updated %info.
el: @type: ενημερώθηκε %info.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
