Workspace (8.x-1.0-beta10) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Types
fi: Tyypit

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Changes
fi: Muutokset

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Added
fi: Lisätty

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Owner
fi: Omistaja

en: Source
fi: Lähde

en: published
fi: julkaistu

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Successful
fi: Onnistunut

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Target
fi: Kohde

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Do you really want to continue?
fi: Haluatko varmasti jatkaa?

en: Created by
fi: Luonut

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Status: @status
fi: Tila: status

en: No label
fi: Ei etikettiä

en: @type: added %info.
fi: @type: lisätty %info.

en: @type: updated %info.
fi: @type: päivitetty %info.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
