Workspace (8.x-1.0-beta10) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Types
os: Типтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
