Workspace (8.x-1.0-beta10) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
