Workspace (8.x-1.0-beta11) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: published
nn: publisert

en: Deleted
nn: Sletta

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
