Workspace (8.x-1.0-beta11) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Entities
sr: Ентитети

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
