Workspace (8.x-1.0-beta13) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Types
he: סוגים

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Added
he: התווסף

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Owner
he: בעלים

en: Source
he: מקור

en: published
he: פורסם

en: Deleted
he: נמחק

en: Successful
he: התקבלו

en: Entity
he: יישות

en: Changed
he: השתנה

en: Failed
he: נכשל

en: Workspace
he: מרחב עבודה

en: not published
he: לא פורסם

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Entities
he: ישויות
