Workspace (8.x-1.0-beta13) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Types
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Owner
jv: Sing duwé

en: published
jv: dipacak

en: Deleted
jv: Dibusak

en: not published
jv: ora dipacak

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
