Workspace (8.x-1.0-beta13) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Types
lt: Tipai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Added
lt: Pridėta

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Owner
lt: Savininkas

en: Source
lt: Šaltinis

en: published
lt: paskelbtas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Created by
lt: Sukurė
