Workspace (8.x-1.0-beta14) - en to hu translation catalogue (63 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Types
hu: Típusok

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Changes
hu: Változások

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Source
hu: Forrás

en: published
hu: közzétett

en: Deleted
hu: Törölt

en: Successful
hu: Sikeres

en: Entity
hu: Entitás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Tree
hu: Fa

en: not published
hu: rejtett

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Target
hu: Cél

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Entities
hu: Entitások

en: No label
hu: Nincs címke

en: @type: added %info.
hu: @type: %info hozzáadva.

en: @type: updated %info.
hu: @type: %info frissítve.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).

en: Workspace switcher
hu: Munkaterület-váltó

en: Add workspace
hu: Munkaterület hozzáadása

en: Workspaces
hu: Munkaterületek

en: Create and manage workspaces.
hu: Munkaterületek létrehozása és kezelése.

en: Edit workspace %label
hu: %label munkaterület szerkesztése

en: Workspace ID
hu: Munkaterület azonosítója

en: Workspace %info has been created.
hu: %info munkaterület létrehozva.

en: Workspace %info has been updated.
hu: %info munkaterület frissítve.

en: The workspace could not be saved.
hu: A munkaterület mentése sikertelen.

en: Activate Workspace
hu: Munkaterület aktiválása

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
hu: %workspace munkaterület biztosan aktiválható?

en: Create a new workspace
hu: Új munkaterület létrehozása

en: View own workspace
hu: Saját munkaterület megtekintése

en: View any workspace
hu: Bármely munkaterület megtekintése

en: Edit own workspace
hu: Saját munkaterület szerkesztése

en: Edit any workspace
hu: Bármely munkaterület szerkesztése

en: Delete own workspace
hu: Saját munkaterület törlése

en: Delete any workspace
hu: Bármely munkaterület törlése

en: Bypass content entity access in own workspace
hu: Tartalomentitás hozzáférés megkerülése a saját munkaterületen

en: Allow all Edit/Update/Delete permissions for all content entities in a workspace owned by the user.
hu: Minden szerkesztés, frissítés és törlés jogosultságot engedélyez minden tartalomentitáshoz egy, a felhasználó tulajdonában lévő munkaterületen.
