Workspace (8.x-1.0-beta15) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Types
ps: ډولونه

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Source
ps: سرچينه

en: published
ps: خپاره شوي

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: About
ps: په اړه

en: Target
ps: موخه
