Workspace (8.x-1.0-beta15) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Types
ug: تىپلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Source
ug: مەنبە

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Target
ug: ئوبيېكت
