Workspace (8.x-1.0-beta16) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Types
is: Tegundir

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Changes
is: Breytingar

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: Owner
is: Eigandi

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: About
is: Um
