Workspace (8.x-1.0-beta17) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Types
ast: Tribes

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Owner
ast: Dueñu

en: published
ast: espublizáu

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Failed
ast: Falló
