Workspace (8.x-1.0-beta17) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: Source
mg: Loharano

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
