Workspace (8.x-1.0-beta19) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: About
br: Diwar-benn
