Workspace (8.x-1.0-beta19) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Types
bs: Tipovi

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Source
bs: Izvor

en: published
bs: objavljen

en: not published
bs: nije objavljen
