Workspace (8.x-1.0-beta19) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Types
ka: ტიპები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Source
ka: წყარო

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
