Workspace (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Types
eo: Tipoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
