Workspace (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Types
pl: Typy

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Owner
pl: Właściciel

en: Source
pl: Źródło

en: published
pl: opublikowany

en: Entity
pl: Encja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Tree
pl: Drzewo

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Check boxes/radio buttons
pl: Pola wyboru/lista pól radio

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Target
pl: Cel

en: Do you really want to continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.

en: Workspace switcher
pl: Przełącznik obszaru roboczego

en: Add workspace
pl: Dodawanie obszaru roboczego

en: Workspaces
pl: Obszary robocze

en: Create and manage workspaces.
pl: Tworzenie i zarządzanie obszarami roboczymi

en: Edit workspace %label
pl: Edytuj obszar roboczy %label

en: Workspace ID
pl: ID obszaru roboczego

en: Workspace %info has been created.
pl: Utworzono obszar roboczy %info.

en: Workspace %info has been updated.
pl: Uaktualniono obszar roboczy  %info.

en: The workspace could not be saved.
pl: Obszar roboczy nie mógł zostać zapisany.

en: Activate Workspace
pl: Aktywuj Obszary Robocze

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
pl: Czy aktywować obszar roboczy %workspace?

en: Provides the ability to have multiple workspaces on a single site to facilitate things like full-site preview and content staging.
pl: Umożliwia posiadanie wielu obszarów roboczych w jednej witrynie, co ułatwia podgląd pełnoekranowy i pracę z wersjami roboczymi zawartości.

en: Create a new workspace
pl: Tworzenie nowego obszaru roboczego

en: View own workspace
pl: Przeglądanie własnych obszarów roboczych

en: View any workspace
pl: Przeglądanie obszarów roboczych

en: Edit own workspace
pl: Edycja własnego obszaru roboczego

en: Edit any workspace
pl: Edycja obszarów roboczych

en: Delete own workspace
pl: Usuwanie własnych obszarów roboczych

en: Delete any workspace
pl: Usuwanie obszaru roboczego

en: Bypass content entity access in own workspace
pl: Pomiń kontrolę dostępu do encji zawartości we własnym obszarze roboczym

en: Allow all Edit/Update/Delete permissions for all content entities in a workspace owned by the user.
pl: Zezwalaj na Edycję/Aktualizację/Usuwanie wszystkich encji zawartości w obszarze roboczym należącym do użytkownika.
