Workspace (8.x-1.0-beta21) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Types
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Source
bo: ཁུངས

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
