Workspace (8.x-1.0-beta21) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Changed
ht: Chanje
