Workspace (8.x-1.0-beta21) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Types
kk: Типтар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: published
kk: жарияланған

en: Deleted
kk: Жойылған

en: not published
kk: жарияланбаған
