Workspace (8.x-1.0-beta21) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
