Workspace (8.x-1.0-beta21) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Types
sk: Typy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Changes
sk: Zmeny

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Added
sk: Pridané

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Source
sk: Zdroj

en: published
sk: zverejnené

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Successful
sk: Úspešné

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: not published
sk: nezverejnené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Target
sk: Cieľ

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Do you really want to continue?
sk: Naozaj chcete pokračovať?

en: Entities
sk: Entity

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.
