Workspace (8.x-1.0-beta21) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Types
sq: Llojet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: published
sq: publikuar

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: not published
sq: pa publikuar

en: About
sq: Informacione
