Workspace (8.x-1.0-beta22) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Source
ku: سەرچاوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: About
ku: دەربارە
