Workspace (8.x-1.0-beta23) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Types
te: రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Source
te: మూలం

en: published
te: ప్రచురితం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: not published
te: అప్రచురితం

en: About
te: గురించి
