Workspace (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (48 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Types
tr: Tipler

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Owner
tr: Sahibi

en: Source
tr: Kaynak

en: published
tr: yayında

en: Entity
tr: Nesne

en: Changed
tr: Değişti

en: Workspace
tr: Çalışma alanı

en: not published
tr: yayında değil

en: Check boxes/radio buttons
tr: Onay kutuları/radyo düğmeleri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Target
tr: Hedef

en: Created by
tr: Oluşturan

en: @type: added %info.
tr: @type: %info eklendi.

en: @type: updated %info.
tr: @type: %info güncellendi.

en: Workspace switcher
tr: Çalışma alanı değiştirici

en: Add workspace
tr: Çalışma alanı ekle

en: Workspaces
tr: Çalışma alanları

en: Create and manage workspaces.
tr: Çalışma alanları oluştur ve yönet.

en: Edit workspace %label
tr: %label çalışma alanını düzenle

en: Workspace ID
tr: Çalışma alanı ID'si

en: Workspace %info has been created.
tr: %info çalışma alanı  oluşturuldu.

en: Workspace %info has been updated.
tr: %info çalışma alanı güncellendi.

en: The workspace could not be saved.
tr: Çalışma alanı kaydedilemedi.

en: Activate Workspace
tr: Çalışma Alanını Etkinleştir

en: Would you like to activate the %workspace workspace?
tr: %workspace çalışma alanını etkinleştirmek ister misiniz?

en: Create a new workspace
tr: Yeni çalışma alanı oluştur

en: View own workspace
tr: Kendi çalışma alanını görüntüle

en: View any workspace
tr: Herhangi çalışma alanını görüntüle

en: Edit own workspace
tr: Kendi çalışma alanını düzenle

en: Edit any workspace
tr: Herhangi çalışma alanını düzenle

en: Delete own workspace
tr: Kendi çalışma alanını sil

en: Delete any workspace
tr: Herhangi çalışma alanını sil

en: Bypass content entity access in own workspace
tr: Kendi çalışma alanında içerik varlığı erişim denetimini atla
