Workspace (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Types
mr: प्रकार

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
