Workspace (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Types
cs: Typy

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Changes
cs: Změny

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Owner
cs: Vlastník

en: Source
cs: Zdroj

en: published
cs: zveřejněno

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Changed
cs: Změněno

en: not published
cs: skryto

en: Check boxes/radio buttons
cs: Zaškrtávací políčka/přepínače

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Target
cs: Cíl

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Entities
cs: Entity

en: No label
cs: Žádný popisek

en: @type: added %info.
cs: @type: přidáno %info.

en: @type: updated %info.
cs: @type: aktulizováno %info.
