Workspace (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: published
hy: հրատարակված

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
