Workspace (8.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Types
lv: Veidi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Added
lv: Pievienots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Source
lv: Avots

en: published
lv: publicēts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Entity
lv: Entītija

en: Changed
lv: Labots

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: not published
lv: nepublicēts

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Target
lv: Mērķis

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Add workspace
lv: Pievienot darbvietu

en: Delete any workspace
lv: Dzēst jebkuru darbvietu
