Workspace (8.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Types
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Source
ne: स्रोत

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
