Workspace (8.x-1.0-beta9) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Types
gl: Tipos

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Changes
gl: Cambios

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Owner
gl: Propietario

en: Source
gl: Orixe

en: published
gl: publicado

en: Deleted
gl: Borrado

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Tree
gl: Árbore

en: not published
gl: non publicado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Target
gl: Destino

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Created by
gl: Creado por

en: Entities
gl: Entidades
