Workspace (8.x-1.0-beta9) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Types
sl: Tipi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Owner
sl: Lastnik

en: published
sl: objavljeno

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
