Workspace (8.x-1.0-beta23) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Types
hr: Vrste

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Added
hr: Dodano

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Source
hr: Izvor

en: published
hr: objavljeno

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Successful
hr: Uspješno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
