Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Active
ast: Activu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
