Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Workflow
az: İş axını

en: Transition
az: Keçid

en: About
az: Haqqında
