Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Operations
da: Handlinger

en: Requested
da: Efterspurgt

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Active
da: Aktiv

en: Approved
da: Godkendt

en: Pending
da: Afventer

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Transition
da: Overgang

en: About
da: Om

en: Workspaces
da: Arbejdsområder
