Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Workflow
eo: Laborfluo
