Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Operations
et: Toimingud

en: Requested
et: Päritud

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Active
et: Aktiivne

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Workflow
et: Töövoog

en: Transition
et: Olekusiire

en: Approval status
et: Heakskiidu olek

en: Request
et: Saada

en: About
et: Programmist

en: Workspaces
et: Tööruumid
