Workspace approval (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Operations
fa: عملیات

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Transition
fa: انتقال

en: Approval status
fa: وضعیت تایید

en: About
fa: درباره
